Szukaj gry
Logowanie


Zapamietaj mnie
Facebook
Lista gier
Vojna
468

Vojna.pl jest turową grą strategiczną osadzoną w realiach średniowiecznych. Do gry wymagana jest wyłącznie przeglądarka internetowa z obsługą JavaScript.

Kibolgame
456

Kibolgame.pl to jedyna w swoim rodzaju gra MMO, w której wcielasz się w kibica – fanatyka wybranego klubu piłkarskiego. Bierzesz udział w ustawkach, robisz zadymy i wiernie kibicujesz drużynie.

Farmerama
489

Zostań najlepszym farmerem na całkowicie zwariowanej farmie online! FARMERAMA to nie tylko praca na roli i hodowla zwierzaków. Tutaj grasz razem ze swoimi przyjaciółmi! 

Buduj zagrody dla zwierząt, sprzedawaj swoje plony na targu, stawiaj budynki gospodarcze do produkcji najróżniejszych wyrobów. Tutaj czekają Cię zadania jak na prawdziwym wiejskim gospodarstwie.

Wesołe zwierzaki FARMERAMY rozśmieszą każdego ponuraka. Tylko tutaj spotkasz królika straszącego, owcę cukierkową czy kosmiczną krowę. Nie zwlekaj! Odkryj już dziś ten wesoły świat!

Travian
466

TRAVIAN jest najpopularniejszą na świecie grą w przeglądarce. Jako gracz TRAVIANA zbudujesz imperium, utworzysz wspaniałą armię, aby walczyć wraz ze swoim sojuszem o panowanie nad światem.

Grepolis
493

Jesteś gotowy podbić antyczną Grecję? Podążaj śladami Alexandra, Perseusza, Leonidasa, Achillesa i innych grecki herosów. Dołącz do naszej niezwykłej przygody w świecie Antycznej Grecji.

Twoim zadaniem w tej grze przeglądarkowej jest rozbudowa własnego, małego polis (grecki odpowiednik miasta) do ogromnej metropolii, stworzenie silnej armii i floty, a w końcu podbicie odległychwysp. W Twojej drodze do honoru i chwały, powinieneś także zadbać o opiekę bogów greckiego Panteonu: Zeusa, Hery, Ateny lub Posejdona. Ich łaska zadecyduje o Twoim zwycięstwie lub porażce.

Ta Wiki została stworzona, aby pomóc Ci w dominacji świata. Znajdziesz tu wszystko o zasadach gry, jak wszystko działa orazporadniki dotyczące strategii napisane przez doświadczonych graczy. Z pomocą tych informacji będziesz przemierzał pola bitew jako Heros Iliady.

Pirate Storm
442

Cała naprzód! Metrowe fale rozbijają się o kadłub, a ostry wiatr smaga Cię po twarzy. Ale Tobie niestraszne przeciwności losu! Stawiaj żagle i płyń przed siebie. Staw czoła wyzwaniu w walkach PvP i PvE przeciwko innym graczom i potężnym potworom.

Utoruj sobie drogę przez tę naładowaną akcją morską przygodę pełną gigantycznych potworów morskich, strasznych piratów i legendarnych skarbów! Czeka Cię bogactwo i sława.

Walcz w świecie gry z 3 regionami po 12 map w każdym. Dzięki ponad 100 misjom, indywidualnemu wyposażeniu statku i postaci, liście znajomych, systemom bractw i grup masz w Pirate Storm mnóstwo możliwości, co gwarantuje doskonałą zabawę.