Szukaj gry
Logowanie


Zapamietaj mnie
Facebook
Lista gier
Miasto Zbrodni
422

Miasto Zbrodni to polska gra przeglądarkowa. Opowiada historię człowieka, który owładniety żądzą lepszego życia przyjeżdza z dalekiego kraju z zamiarem zdobycia władzy i bogactwa w tym przesiąknietym złem i chciwością mieście.

Naruto Online
462
Sensible Manager
454

Pamiętasz te godziny... dni i noce spędzone z joystickiem Amigi nad tą NIESAMOWITĄ GRĄ ? Ileż to razy prowadziłeś swój zespół "z Pcimia Dolnego", doprowadzając go ostatecznie do triumfu w Lidze Mistrzów ? Jednak z czasem gra z komputerem przestała Cię już tak emocjonować. Nie chciałbyś się zmierzyć z prawdziwymi przeciwnikami z krwi i kości... ?

   SM (Sensible Manager) jest zatem dla Ciebie stworzony ! Ten niesamowity, NIEŚMIERTELNY, manager on-line pozwoli Ci prowadzić jedną z 108 drużyn z 6 różnych lig polskich i 3 różnych lig czeskich. w walce o trofea zarówno na "lokalnym podwórku", jak i w europejskich pucharach... Mało? Możesz również zająć się prowadzeniem jednej z 52 europejskich lig! Mnogość ustawień, Twojej ingerencji w poczynania Twojego zespołu, stadiony, parametry, treningi, taktyki, transfery... TA ATMOSFERA oczekiwania na wynik... TEGO PO PROSTU NIE MOŻNA OMINĄĆ !

Smoczy Jeźdźcy
424

W świecie smoczych jeźdźców nie ma miejsca dla mięczaków. Maeteria – mityczna kraina, w której toczysz rozgrywkę jest zaiste piękna ale i równie niebezpieczna. Przed wiekami, gdy jeszcze nie zamieszkiwały jej rasy humanoidalne, w Maeterii żyły tysiące smoków różnych ras. Jednak gdy potężne trzęsienie ziemi rozdzieliło dotychczas jednolity kontynent na dwa duże lądy i trzy małe wysepki – smoki, zdziesiątkowane kataklizmem, zmuszone do opuszczania swoich dotychczasowych siedlisk, zaczęły walczyć o dominację. Uczeni badający skamieniałe czaszki ówczesnych smoków twierdzą, że można mówić o dość zaawansowanej inteligencji, przewyższającej nawet inteligencję elfów żyjących dziś. Smoki wyginęły, a świat został zasiedlony przez inteligentne rasy.

GTA5
489
Rycerze-Zodiaku
492