Szukaj gry
Logowanie


Zapamietaj mnie
Facebook
Lista gier
My Fantasy Online v3
408

W staroĹźytnym świecie magii i miecza trwa nieustanna walka dobra ze złem. Wyrusz w wędrówkę po krainach Arkadii i Salamandrii, przeĹźyj niesamowite przygody i zmierz się z Siłami Ciemności. Los świata jest w Twoich rękach!

GangstaRules
420
Densetsu Senshi
405
Lumos
468

Lumos jest grą rpg, dzięki której moĹźesz poczuć się jak sam Harry Potter! Rejestrując się tutaj poznasz ciekawych ludzi, doświadczysz miłych przeĹźyć oraz głębiej zapoznasz się z tajnikami magii.

Na początku znajdziesz się w domu, w którym będziesz musiał/a wykonać pewne zadania, by dostać się kolejno do Londynu na ul. Pokątną, stację King's Cross, a w końcu do Hogwartu! MoĹźesz równieĹź wyruszać do Hogsmeade by odwiedzić sklep ZonkaMiodowe Królestwo czy Wrzeszczącą Chatę

Z czasem, zdobędziesz pieniądze, kupisz sobie ekwipunek i zaczniesz prawdziwe Hogwardzkie Ĺźycie, jakiego nie doświadczysz nigdzie indziej! Za wysokie osiągnięcia, pomoc w rozwoju Lumosa, moĹźesz zostać wynagrodzony rangą 
Prefekta bądĹş Profesora. Trzeba się tylko postarać! Nie 
zwlekaj, już teraz daj porwać się temu magicznemu
miejscu!

CargoTycoon
425

CargoTycoon to gra w której wcielasz się we właściciela firmy transportowej. Nie jest to łatwe zadanie, więc jeśli lubisz gry które wymagają kreatywnego, logicznego myślenia, a takĹźe czujesz, Ĺźe potrafisz zarządzać własną firmą to ta gra jest właśnie dla Ciebie. Masz do spełnienia wiele zadań takich jak: zakup samochodów nowych i uĹźywanych przez graczy, zatrudnienie kierowców, szkolenie ich a takĹźe decydowanie o ich czasie wolnym, aĹź po wykonanie zleceń dzięki, którym będziesz mógł zwiększyć inwestycję w swoim przedsiębiorstwie. Gracz musi decydować gdzie zakładać kolejne filie swojego przedsiębiorstwa, aby transport był bardziej efektywny.

MMO My Mafia Online
453
MMO - polska gra Mafijna przez przeglądarkę
  • Rejestracja w minutę, gra bez instalacji, przez przeglądarkę.
  • DuĹźy świat gry, pełen przygód i misji do wykonania.Zobacz screeny z gry.
  • Dynamiczne walki w mafijnym klimacie, równieĹź druĹźynowe. Zobacz przykładowe walki.
  • Mnóstwo przedmiotów, uzbrojenia i zdolności.
  • Tysiące aktywnych graczy z całej Polski.
  • Rozbudowany system rankingów oraz arena walk.