Szukaj gry
Logowanie


Zapamietaj mnie
Facebook
Lista gier
My Fantasy Online v3
479

W starożytnym świecie magii i miecza trwa nieustanna walka dobra ze złem. Wyrusz w wędrówkę po krainach Arkadii i Salamandrii, przeżyj niesamowite przygody i zmierz się z Siłami Ciemności. Los świata jest w Twoich rękach!

GangstaRules
487
Densetsu Senshi
477
Lumos
538

Lumos jest grą rpg, dzięki której możesz poczuć się jak sam Harry Potter! Rejestrując się tutaj poznasz ciekawych ludzi, doświadczysz miłych przeżyć oraz głębiej zapoznasz się z tajnikami magii.

Na początku znajdziesz się w domu, w którym będziesz musiał/a wykonać pewne zadania, by dostać się kolejno do Londynu na ul. Pokątną, stację King's Cross, a w końcu do Hogwartu! Możesz również wyruszać do Hogsmeade by odwiedzić sklep ZonkaMiodowe Królestwo czy Wrzeszczącą Chatę

Z czasem, zdobędziesz pieniądze, kupisz sobie ekwipunek i zaczniesz prawdziwe Hogwardzkie życie, jakiego nie doświadczysz nigdzie indziej! Za wysokie osiągnięcia, pomoc w rozwoju Lumosa, możesz zostać wynagrodzony rangą 
Prefekta bądź Profesora. Trzeba się tylko postarać! Nie 
zwlekaj, już teraz daj porwać się temu magicznemu
miejscu!

CargoTycoon
497

CargoTycoon to gra w której wcielasz się we właściciela firmy transportowej. Nie jest to łatwe zadanie, więc jeśli lubisz gry które wymagają kreatywnego, logicznego myślenia, a także czujesz, że potrafisz zarządzać własną firmą to ta gra jest właśnie dla Ciebie. Masz do spełnienia wiele zadań takich jak: zakup samochodów nowych i używanych przez graczy, zatrudnienie kierowców, szkolenie ich a także decydowanie o ich czasie wolnym, aż po wykonanie zleceń dzięki, którym będziesz mógł zwiększyć inwestycję w swoim przedsiębiorstwie. Gracz musi decydować gdzie zakładać kolejne filie swojego przedsiębiorstwa, aby transport był bardziej efektywny.

Adres gry: Cargo Tycoon

MMO My Mafia Online
519
MMO - polska gra Mafijna przez przeglądarkę
  • Rejestracja w minutę, gra bez instalacji, przez przeglądarkę.
  • Duży świat gry, pełen przygód i misji do wykonania.Zobacz screeny z gry.
  • Dynamiczne walki w mafijnym klimacie, również drużynowe. Zobacz przykładowe walki.
  • Mnóstwo przedmiotów, uzbrojenia i zdolności.
  • Tysiące aktywnych graczy z całej Polski.
  • Rozbudowany system rankingów oraz arena walk.