Szukaj gry
Logowanie


Zapamietaj mnie
Facebook
Lista gier
Ikariam
464

Rozpocznij krok po kroku budowę swojego miasta i odkrywaj stopniowo różnorodne możliwości, które oferuje Ci Ikariam. Twój naród pracuje też podczas Twojej nieobecności. Spokojnie możesz pozwolić sobie na małą przerwę, bez obawy, że stracisz dotychczasowe osiągnięcia. Stwórz sojusz, jednocz się ze swoimi przyjaciółmi, zawieraj traktaty handlowe, urządzaj wyprawy rabunkowe ze swoimi sojusznikami.

Knights
487
OpenSpace
473

OpenSpace jest grą typu pbbg rozgrywaną w kosmosie. Mamy do dyspozycji trójwymiarowy wszechświat, możemy na bierząco zmieniać rozkazy flocie, reagować na jej uszkodzenia, poszukiwać ukrytych planetoid, stacji kosmicznych, komet... a nawet gwiezdnych wrót!

Manager Rally
500

Manager Rally to darmowa gra typu pbbg, w której wcielasz się w rolę menadżera grupy kierowców rajdowych.

Tylko tu możesz zaprojektować trasę, organizować na niej rajdy i czerpać z tego zyski! Tylko od ciebie zależy, w której klasie aut będziesz zatrudniać kierowców, czy zniżysz się do sabotażu, a może ufundujesz szkołę rajdowców w jakimś mieście?

Kupiecki Świat
328

Swoją przygodę rozpoczynasz jako swieży adept Cechu Kupców. Nie masz zbyt wiele złota, wystarczy go jedynie na opłacenie najemników w karczmie...

Imperator chętnie oddaje zarządzanie swoimi miastami w ręce sprawnych kupców, w zamian za niewielką opłatę, w postaci comiesięcznego lenna. Niektórzy kupcy pod swymi sztandarami zebrali tyle miast, że śmiało mozna je nazwać Księstwami, a nawet Królestwami, wewnątrz ogromnego Imperium.

Niestety, to nie jest spokojny świat. Watahy goblinów atakują podziemne i górskie miasta, czasem uda im sie dostać na niziny... Orków toczą wojnę zaczepną i sporadycznie atakują miasta... Lądowa armia Imperatora, robi co może, dzięki czemu panuje jako taki ład, ale coraz częściej kupcy organizują własne armie i wysyłają je do boju... Na domiar złego, od czasu do czasu, pojawiają się różnego typu smoki, palące uprawy, napadające na miasta i karawany... W pełnię ghule wychodzą na żer, po trzęsieniach ziemi na powierzchnie wyłażą nieopisane potwory, czasem wraz z deszczem meterów przybywają demony wojny...

W miastach, których zarządcy nie dbają o higienę, dochodzi do wybuchów epidemii, które często rozszerzają się na kilka sąsiednich miast. W takim przypadku Imperator odcina te miasta i żadna karawana nie może do nich wejść ani wyjść. Wokół głodujących miast grasują bandy rabusiów, które z czasem mogą przenieść się w inne rejony...

Osoba Kupca jest nietykalna dosłownie, jak i praktycznie. Owszem, napady na karawany czy miasta kupieckie to norma, jednak nigdy nie ucierpiał w nich żaden Kupiec. Ba, sami kupcy wysyłyją na siebie armie łupieżcze. Prawo to, dotyczy Kupców wszelakich ras.... Dokładniej, osoba która ukończy szkołę kupiectwa, traci swoją rasę, staję się Obywatelem Świata i nie ma znaczenia, czy kiedyś była orkiem, człowiekiem czy goblinem. Każde miasto stoi przed Kupcem otwarte, i czeka na jego złoto...

Ten Świat czeka na Ciebie! Zdobąć złoto, rozbudowuj miasta, stwórz armie, najmij rycerzy, magów... To wszystko przed Tobą!

Ogame
481

OGame jest kosmiczną grą strategiczną. Tysiące graczy zbiera się jednocześnie, by grać ze sobą lub przeciw sobie. Aby grać z nimi, potrzebujesz tylko zwykłej przeglądarki internetowej.