Szukaj gry
Logowanie


Zapamietaj mnie
Facebook
Lista gier
Gladiatus
398

W niezmierzonym Imperium Romanum czyha na Ciebie wiele niebezpieczeństw. Zmierz się z dzikimi kreaturami na wyprawach, z legendarnymi gladiatorami na arenie i z mrocznymi siłami w lochach. Morituri te salutant!

Funkcje

  • Walcz na róĹźnych arenach, mierząc swe siły z innymi graczami
  • Ponad 100 bardzo zróĹźnicowanych przeciwników czeka na Ciebie na wyprawach i w niezliczonych lochach
  • Ponad 1000 róĹźnych przedmiotów pozwoli Ci na wykreowanie postaci o specjalizacji Twojego wyboru
  • ZałóĹź wraz z przyjaciółmi swoją własną gildię, a wspólnie osiągniecie prawdziwą świetność
RedDragon
395

RedDragon to kultowa gra strategiczna przez przeglądarkę, ma ponad 9 lat i jest jeĹźeli nie pierwszą tego rodzaju w tej części europy, to z pewnością najdłuĹźej z powodzeniem graną. Cokolwiek było przed RedDragonem zginęło w pomroce dziejów. Tak długie powodzenie gra zawdzięcza faktowi, Ĺźe jest o wiele bardziej rozbudowana niĹź inne, stawia duĹźo większy nacisk na grę zespołową tworząc ciekawą społeczność, oraz jest cały czas rozwijana i ulepszana.

Pierwsza waĹźna rzecz, w czasach gier bezpłatnych, które jednak zawierają konta premium, oficerów, rubiny, perły czy dowolną inną formę wyciągania od graczy realnych pieniędzy, by zapewnić sobie przewagę w grze, RedDragon jako jedyny oferuje uczciwe podejście do tematu płatności - wszystkie księstwa są sobie równe. W praktyce na dodatkowe księstwa decydują się gracze, którzy chcą przy RD spędzić więcej czasu, albo grać ze znajomymi w więcej niĹź jednej koalicji, nie decyduje to jednak w Ĺźaden sposób o zwycięstwie.

Spędzanie czasu to druga powaĹźna róĹźnica, RedDragon jest grą turową - nie ma potrzeby siedzieć przy niej 24 godziny na dobę. Codziennie dostajemy swoją porcję tur, które odgrywamy zarabiając na kolejny dzień wojny, oraz szykując to wszystko, co chcemy przeciwstawić nieprzyjacielowi. W nocy skutki działań wojennych są przeliczane i następnego dnia cieszymy się z sukcesów lub smucimy poraĹźkami i szykujemy kolejny plan podboju ziem wroga.

Gra ma teĹź wady, pierwszą i podstawową jest to co jeszcze niedawno wymienialiśmy jako zaletę - stopień rozbudowania. Nie ma tutaj tak, Ĺźe siądziemy, coś zabijamy i wydaje nam się, Ĺźe juĹź super gramy. Do RedDragona trzeba naprawdę przysiąść, poświęcić nieco czasu na naukę i rozgryzienie tego wszystkiego. Pomocą mogą być tu koalicje szkoleniowe, ale ciągle osoba która chce sobie poklikać w kolorowe obrazki nie ma tu czego szukać, bez myślenia się nie da.

To generuje drugą, powiedzmy, wadę. Gra ma mniej graczy, niĹź te najpopularniejsze masówki. Ale teĹź ma ich dość do dobrego grania, a jednocześnie jest bardziej elitarna, średnia wieku graczy jak i ich poziom są nieco wyĹźsze.

Z całą pewnością można RedDragona polecić jako inteligentną rozrywkę na długo i co ważne dostępną naprawdę bezpłatnie.

DarkOrbit
421

W DarkOrbit nadszedł czas ostatecznej rozgrywki. Przygotuj się na walkę w kosmosie! Czekają Cię tu odległe galaktyki pełne niebezpieczeństw. Rozstrzygnij bitwę w DarkOrbit - zostań dzielnym pilotem kosmicznym i walcz w imieniu swojej firmy!

DarkOrbit - kultowa gra kosmiczna. Zapierające dech w piersiach bitwy z milionami prawdziwych przeciwników z całego świata. Zawsze w poszukiwaniu surowców i gotowi podjąć kaĹźde wyzwanie.

Ciągle nowe zagroĹźenia, mapy i misje. Dzięki temu gra DarkOrbit stała się ulubioną kosmiczną strzelanką dla milionów graczy na całym świecie. W grupie siła: łącz się z przyjaciółmi i walcz przeciwko Reapersom, bezwzględnym piratom kosmicznym, którzy atakują sektory Twojej firmy! Wojna jest nieunikniona - czas na odwet!

Seafight
408

Seafight to przygoda fantasy w czasie rzeczywistym! Przeżywaj trzymające w napięciu przygody na pełnym morzu, bezlitosne bitwy morskie i tęsknotę za niekończącą się wolnością, sławą i bogactwem.

PrzeĹźyj teraz pełną akcji przygodę i walcz przeciwko tysiącom prawdziwych przeciwników na pełnym morzu. Co miesiąc masz szansę na 10 000 euro!
Podnieś kotwicę, popuść liny, postaw żagle i zostań najsławniejszym piratem na pełnym morzu!
Margonem
432

Witaj w pierwszej polskiej graficznej grze MMORPG pod tytułem „Margonem”! MoĹźesz wziąć w niej udział bez ściągania specjalnych programów i Ĺźmudnych instalacji. Wystarczy posiadać przeglądarkę Firefox lub Internet Explorer, by móc się rozkoszować dziką przyrodą świata Margonem! Kraina, w której przyjdzie Ci grać, została spustoszona wiele lat temu podczas Wojny Magów, ale juĹź podniosła się z ruin. KaĹźdy gracz zaczyna grę w innej wiosce, w zaleĹźności od wybranej profesji, np. wojownicy w Obozie wojaków a Magowie w Szamańskiej Osadzie. Tam po odzyskaniu przytomności dowiadujesz się, Ĺźe jeden z mieszkańców odnalazł Cię poturbowanego przez stwory w lesie i przyniósł do wioski. Wtedy postanawiasz zemścić się na złych istotach, na które natrafiłeś w kniei i obierasz drogę poszukiwacza przygód. Początki oczywiście są ciężkie, ale powoli poznajesz mieszkańców i wiesz, gdzie moĹźna się uleczyć, a gdzie kupić broń.

Hattrick
421

Hattrick jest wyjątkową grą - internetowym menedĹźerem piłkarskim, i to darmowym. MoĹźesz tutaj stworzyć swój własny klub piłkarski, zbudować druĹźynę marzeń i rywalizować z setkami tysięcy rzeczywistych ludzi z całego świata.