Szukaj gry
Logowanie


Zapamietaj mnie
Facebook
Lista gier
Gladiatus
468

W niezmierzonym Imperium Romanum czyha na Ciebie wiele niebezpieczeństw. Zmierz się z dzikimi kreaturami na wyprawach, z legendarnymi gladiatorami na arenie i z mrocznymi siłami w lochach. Morituri te salutant!

Funkcje

  • Walcz na różnych arenach, mierząc swe siły z innymi graczami
  • Ponad 100 bardzo zróżnicowanych przeciwników czeka na Ciebie na wyprawach i w niezliczonych lochach
  • Ponad 1000 różnych przedmiotów pozwoli Ci na wykreowanie postaci o specjalizacji Twojego wyboru
  • Załóż wraz z przyjaciółmi swoją własną gildię, a wspólnie osiągniecie prawdziwą świetność
RedDragon
459

RedDragon to kultowa gra strategiczna przez przeglądarkę, ma ponad 9 lat i jest jeżeli nie pierwszą tego rodzaju w tej części europy, to z pewnością najdłużej z powodzeniem graną. Cokolwiek było przed RedDragonem zginęło w pomroce dziejów. Tak długie powodzenie gra zawdzięcza faktowi, że jest o wiele bardziej rozbudowana niż inne, stawia dużo większy nacisk na grę zespołową tworząc ciekawą społeczność, oraz jest cały czas rozwijana i ulepszana.

Pierwsza ważna rzecz, w czasach gier bezpłatnych, które jednak zawierają konta premium, oficerów, rubiny, perły czy dowolną inną formę wyciągania od graczy realnych pieniędzy, by zapewnić sobie przewagę w grze, RedDragon jako jedyny oferuje uczciwe podejście do tematu płatności - wszystkie księstwa są sobie równe. W praktyce na dodatkowe księstwa decydują się gracze, którzy chcą przy RD spędzić więcej czasu, albo grać ze znajomymi w więcej niż jednej koalicji, nie decyduje to jednak w żaden sposób o zwycięstwie.

Spędzanie czasu to druga poważna różnica, RedDragon jest grą turową - nie ma potrzeby siedzieć przy niej 24 godziny na dobę. Codziennie dostajemy swoją porcję tur, które odgrywamy zarabiając na kolejny dzień wojny, oraz szykując to wszystko, co chcemy przeciwstawić nieprzyjacielowi. W nocy skutki działań wojennych są przeliczane i następnego dnia cieszymy się z sukcesów lub smucimy porażkami i szykujemy kolejny plan podboju ziem wroga.

Gra ma też wady, pierwszą i podstawową jest to co jeszcze niedawno wymienialiśmy jako zaletę - stopień rozbudowania. Nie ma tutaj tak, że siądziemy, coś zabijamy i wydaje nam się, że już super gramy. Do RedDragona trzeba naprawdę przysiąść, poświęcić nieco czasu na naukę i rozgryzienie tego wszystkiego. Pomocą mogą być tu koalicje szkoleniowe, ale ciągle osoba która chce sobie poklikać w kolorowe obrazki nie ma tu czego szukać, bez myślenia się nie da.

To generuje drugą, powiedzmy, wadę. Gra ma mniej graczy, niż te najpopularniejsze masówki. Ale też ma ich dość do dobrego grania, a jednocześnie jest bardziej elitarna, średnia wieku graczy jak i ich poziom są nieco wyższe.

Z całą pewnością można RedDragona polecić jako inteligentną rozrywkę na długo i co ważne dostępną naprawdę bezpłatnie.

DarkOrbit
490

W DarkOrbit nadszedł czas ostatecznej rozgrywki. Przygotuj się na walkę w kosmosie! Czekają Cię tu odległe galaktyki pełne niebezpieczeństw. Rozstrzygnij bitwę w DarkOrbit - zostań dzielnym pilotem kosmicznym i walcz w imieniu swojej firmy!

DarkOrbit - kultowa gra kosmiczna. Zapierające dech w piersiach bitwy z milionami prawdziwych przeciwników z całego świata. Zawsze w poszukiwaniu surowców i gotowi podjąć każde wyzwanie.

Ciągle nowe zagrożenia, mapy i misje. Dzięki temu gra DarkOrbit stała się ulubioną kosmiczną strzelanką dla milionów graczy na całym świecie. W grupie siła: łącz się z przyjaciółmi i walcz przeciwko Reapersom, bezwzględnym piratom kosmicznym, którzy atakują sektory Twojej firmy! Wojna jest nieunikniona - czas na odwet!

Seafight
476

Seafight to przygoda fantasy w czasie rzeczywistym! Przeżywaj trzymające w napięciu przygody na pełnym morzu, bezlitosne bitwy morskie i tęsknotę za niekończącą się wolnością, sławą i bogactwem.

Przeżyj teraz pełną akcji przygodę i walcz przeciwko tysiącom prawdziwych przeciwników na pełnym morzu. Co miesiąc masz szansę na 10 000 euro!
Podnieś kotwicę, popuść liny, postaw żagle i zostań najsławniejszym piratem na pełnym morzu!
Margonem
501

Witaj w pierwszej polskiej graficznej grze MMORPG pod tytułem „Margonem”! Możesz wziąć w niej udział bez ściągania specjalnych programów i żmudnych instalacji. Wystarczy posiadać przeglądarkę Firefox lub Internet Explorer, by móc się rozkoszować dziką przyrodą świata Margonem! Kraina, w której przyjdzie Ci grać, została spustoszona wiele lat temu podczas Wojny Magów, ale już podniosła się z ruin. Każdy gracz zaczyna grę w innej wiosce, w zależności od wybranej profesji, np. wojownicy w Obozie wojaków a Magowie w Szamańskiej Osadzie. Tam po odzyskaniu przytomności dowiadujesz się, że jeden z mieszkańców odnalazł Cię poturbowanego przez stwory w lesie i przyniósł do wioski. Wtedy postanawiasz zemścić się na złych istotach, na które natrafiłeś w kniei i obierasz drogę poszukiwacza przygód. Początki oczywiście są ciężkie, ale powoli poznajesz mieszkańców i wiesz, gdzie można się uleczyć, a gdzie kupić broń.

Hattrick
489

Hattrick jest wyjątkową grą - internetowym menedżerem piłkarskim, i to darmowym. Możesz tutaj stworzyć swój własny klub piłkarski, zbudować drużynę marzeń i rywalizować z setkami tysięcy rzeczywistych ludzi z całego świata.