Szukaj gry
Logowanie


Zapamietaj mnie
Facebook
Lista gier
My Fantasy Online
416

MyFantasy to gra internetowa w całości oparta na przeglądarce. Sterujesz w niej bohaterem, który na swojej drodze spotyka liczne postaci, wykonuje zadania, walczy z przeciwnikami i nieustannie rośnie w siłę.

Karaibski Kupiec
470

Gra "Karaibski Kupiec" jest internetową grą handlowo-gospodarczą dziejącą się na Morzu Karaibskim na przełomie XVI-XVIIw. Uczestniczący w niej gracze wcielają się w role kupców, którzy pływając po morzach i oceanach prowadzą działalność handlową z wielkimi miastami i małymi osadami. Rozwijają swoje faktorie kupieckie oraz flotę statków budując swoje imperium handlowe.

Gotyx
453

Gra strategiczno-ekonomiczna rozgrywana
w realiach średniowiecza z wykorzystaniem przeglądarki internetowej.

Arena Albionu
391
ONA i ON
407

 Nasza gra jest unikalnym serwisem rozrywkowym w Polskim Internecie uczestniczący w niej gracz moĹźe odwiedzać róĹźne wirtualne budynki na przykład pub i biblioteka, w których moĹźe spotkać róĹźne ciekawe postacie występujące w grze. Po poznaniu danej postaci moĹźe kontynuować z nią znajomość. W czasie spotkań gracz moĹźe otrzymywać lub nabywać róĹźne przedmioty oraz wiedzę. Elementy te są mu potrzebne przy spotkaniach z innymi postaciami. Oryginalnym budynkiem jest giełda, na której gracze wystawiają zdobyte przez siebie przedmioty i kupują od innych osób uczestniczących w grze. Kolejnym sposobem na zdobycie przedmiotów niezbędnych przy kolejnych spotkaniach jest sklep. Wiedze potrzebną przy rozwiązywaniu róĹźnych zadań wynikłych w czasie spotkań moĹźna nabywać w centrum kształcenia. W grze jest wykorzystywana przez wirtualna waluta o nazwie kredyty. Istnieją róĹźne sposoby pozyskiwania kredytów. Jednym z nich jest na przykład bank, w którym moĹźna załoĹźyć lokatę terminową z posiadanych kredytów i kontynuować grę czerpiąc zyski z procentów innym sposobem, szybszym na zdobycie kredytów ale ryzykownym jest kupno akcji wirtualnych firm.

The Crims
414

The Crims to darmowa gra RPG, której akcja rozgrywa się w CrimCity - metropolii dla gangsterów, morderców, i kryminalistów. Masz trochę czasu, aby zdobyć tyle respektu ile jest moĹźliwe. Gracz z największym respektem pod koniec edycji wygrywa nagrodę!