Szukaj gry
Logowanie


Zapamietaj mnie
Facebook
Lista gier
Settlers Online
475

The Settlers Online to przeglądarkowa, darmowa gra strategiczna umiejscowiona w realiach uniwersum Settlersów.

 

Wyprodukowana przez Ubisoft Blue Byte, gra Settlers Online łączy znane już elementy rozgrywki komputerowej wersji Settlers z całkowicie nowymi możliwościami, przystosowanymi do przeglądarkowej gry online. Gracze mają możliwość założenia nowego miasta i dołączenia do tysięcy innych użytkowników sieci, by tworzyć gildie, bądź do nich dołączać, handlować zasobami i zdobywać lub wymieniać się bonusami w celu pomocy innym w budowie potężnego królestwa.

 

Grę rozpoczynasz posiadając małą osadę, która na razie jest niezamieszkała. Za pomocą różnych budowli między innymi stolarni, tartaków i kopalni miedzi, zamienisz malutką wioskę we wpływowe i kwitnące miasto. Już wkrótce na twojej ziemi będzie mnóstwo krzątających się osadników.

 

Drakensang Online
493

Drakensang Online to pierwsza gra online z popularnej sagi Drakensang. Zostań bohaterem i ochraniaj ludzkość przed zagrożeniem ze strony Świata Mroku.Przygotuj się na Drakensanga Online:

  • Fantastyczne efekty i niesamowita grafika 3D bezpośrednio w przeglądarce
  • Przeżyj epiczną historię z niezliczonymi misjami
  • Podróżujesz przez różnorodne krainy, a wszędzie czyhają wstrętne potwory

Zostań w Drakensangu Online czarodziejem lub rycerzem, wyucz się różnych umiejętności i graj z tysiącami innych graczy.Wyposaż się w różne rodzaje broni, zbroi i przedmiotów i rzuć się w wir walki.Drakensang Online to pierwszorzędna gra fantasy w 3D w przeglądarce.

Forge of Empires
459

Forge of Empires to strategiczna gra przeglądarkowa, w której tworzysz własne miasto i rozwijasz je na przestrzeni dziejów, poczynając od epoki kamienia. Buduj obiekty typowe dla danej epoki. Rozszerzaj strefę wpływów poprzez kampanie wojenne i umiejętne prowadzenie polityki.

Terra Militaris
457

Terra Militaris to darmowa, przeglądarkowa gra strategiczna czasu rzeczywistego, która nie wymaga pobierania.
Zbuduj miasto, wyposaż bohaterów, rekrutuj armie, handluj, twórz sojusze, rozszerzaj wpływy i zdobądź dominację nad światem.