Szukaj gry
Logowanie


Zapamietaj mnie
Facebook
Lista gier
Goodgame Empire
982

Goodgame Empire to wspaniała strategia studia Goodgame Studios. Zbuduj swój własny zamek, stwórz potężną armię i walcz przeciwko innym graczom na dynamicznej mapie świata. Niszcz przeciwników, zdobywaj terytoria i stwórz swoje imperium!

Damoria
859

Ta gra na przeglądarkę przeniesie Cię do innego świata, którego nie będziesz już chciał dobrowolnie opuścić.

Damoria to mistyczna gra na przeglądarkę. To świat, w którym wszystko przebiega spokojnie. Zbuduj własny zamek wraz z budynkiem produkcyjnym, poligonem i kamieniołomem.

Wydobywaj surowce i finansuj w ten sposób budowę budynków. Gromadź swoje oddziały i uzbrajaj je w miecze, katapulty, łuki i strzały. Tutaj znajdziesz wszystko, czego zapragnie dusza zdobywcy.

Ale to nie taka sielanka, jakby się mogło wydawać. Także tutaj w Damorii toczy się walka o władzę. Jakże by mogło być inaczej? W końcu każdy chce mieć największy zamek i największe włości.

Zbuduj swój zamek tak, aby był nie do zdobycia dla Twoich wrogów, bo bez swojej twierdzy będziesz bezbronny podczas ataku wroga. Ale jak wiesz: "najlepszą obroną jest atak!" Zgromadź siły zbrojne, jakich jeszcze nie było i zdobądź Damorię.W grę tę grasz po prostu na przeglądarce internetowej; nie musisz kupować i instalować software.

Przygotuj się do tej walki i niech bitwa się rozpocznie.

Tanoth
891

Kraj Aris pogrążył się w ciemności, w momencie zniknięcia Króla Targona. Jego młodszy brat – Halgan, rządzi żelazną ręką już od ćwierć wieku. Na wschodzie udało się o włos uniknąć katastrofy, która została niezauważona przez większość ludzi. Po tym wydarzeniu od północy nadciąga nowa katastrofa!

Bitefight
797

Walka pomiędzy wampirami a wilkołakami toczy się już od wieków. Twoim przeznaczeniem jest jej ostateczne rozstrzygnięcie.

BattleKnight
836

Owiany legendą świat nieustraszonych rycerzy oraz potężnych zamczysk nadaje nie tylko pełną romantyczności i tajemniczości atmosferę lecz również przynosi ze sobą niebezpieczeństwa i wyzwania poprzez liczne bitwy, ryzykowne pojedynki oraz zapierające dech spektakularne turnieje. W drodze po nieśmiertelną chwałę przydatna Ci będzie nie tylko broń i lśniąca zbroja lecz również odwaga i zręczność. Od Ciebie tylko zależy, jaką drogę obierzesz, czy jako szlachetny rycerz, czy też jako mroczny i posępny wojownik! Wyrusz już dzisiaj w niezwykłą podróż...

Cantr II
837

Cantr II jest w 100% darmową przeglądarkową grą role-playing, w której gracze mogą dowolnie odgrywać działania prowadzonych przez siebie postaci, by poprzez interakcję z innymi tworzyć różnorodne społeczności w jednym wielkim świecie Cantr.