Zaloguj się, aby móc dodać artykuł

Kategorie artykułów
Logowanie


Zapamietaj mnie
Facebook
04.09
04.09.2013 13:13 unix89
ZTG 2013 - Zjazd Twórców Gier
Podczas targów Poznań Game Arena 2013 odbędzie się już szósty Zjazd Twórców Gier. Będzie to niekomercyjne spotkanie pasjonatów, poświęcone promowaniu tworzenia gier jako poważnej działalności, a jej efektów jako nie tylko formy rozrywki, ale także dzieła sztuki, formy ekspresji i nauki oraz rodzaju pracy.

Zjazd jest organizowany już od 2008 roku i gromadzi wyjątkową grupę ludzi z całego kraju. Z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością, a jego nazwa i logo są dobrze znane w środowisku twórców gier w Polsce. W poprzednim roku Zjazd Twórców Gier gościł między innymi przedstawicieli Rovio, Zyngi i Techlandu oraz doczekał się wielu pozytywnych opinii w prasie ogólnej i tematycznej, na portalach internetowych i w innych mediach.

Współorganizacją szóstego Zjazdu Twórców Gier, zajęło się poraz kolejny koło Ruch Projektantów Gier przy Wydziale Informatyki Politechniki Poznańskiej. Zjazd odbędzie się 19 i 20 października jako impreza towarzysząca Poznań Game Arena, największym w Polsce targom gier komputerowych. PGA to gigantyczne wydarzenie, w swojej ostatniej edycji przyciągało przeszło 35000 miłośników cyfrowej rozrywki. Teraz wszyscy oni będą mieć pełny dostęp także do wzbogaconego programu ZTG.

Na ZTG podczas targów w Poznaniu zostaną wygłoszone referaty, odbędą się prezentacje i tzw. panele dyskusyjne, na których swoją wiedzą i doświadczeniami dzielić się będą najlepsi w branży, akademicy, studenci, pisarze a także artyści i twórcy niezależni.

http://ztg.plWybiera się ktoś z Was?
 
Komentarze
04.09.2013 19:41

irlethann
huhu, może ja wpadnę ^^ tym bardziej, że 20 paź mam urodziny